הרשמה למבצעים מטריפים!

No products in the cart.

הבלוג של KnuKan

איך לבחור מכשיר סלולר לריצה

מאז שהוא נכנס לחיינו, הפך המכשיר הסלולרי לחלק בלתי נפרד מהם. מדובר על מכשיר שבמקרים רבים מכיל את כל מה שנחוץ לנו ורבים היו מוכנים לוותר על הרבה דברים בחיים ורק להשאיר אותו בידיהם. החלפת מכשיר סלולרי הפכה בשנים האחרונות לרלוונטית מאוד ורבים מחליפים את המכשיר אחת לתקופה קצרה.

ההחלפה נובעת מכמה גורמים עיקריים שחלקם טכניים וחלקם חברתיים גרידא, שכן לעתים יש צורך להחליף מכשיר שהתקלקל או לקנות מכשיר חדש שיצא אל השוק כדי להיות “אין”. מציאת המכשיר כרוכה בשיטוט נרחב ברשת האינטרנט, התייעצות על חברים וקריאת חומר בנושא. בסופו של דבר נבחר במכשיר שיספק לנו את התמורה הטובה ביותר ויענה לצרכים שלנו.

מה צריך לבדוק?

הטלפונים מהדור החדש מצוידים בטכנולוגיות מתקדמות מאוד והתחרות היא קשה. כל מכשיר חדש שמושק מביא אתו הבטחות חדשות, עיצוב יוקרתי ומהירות:

 • יש לבחור במכשיר שמתאים לאורח החיים שלכם. לא כל אחד זקוק לטכנולוגיה המתקדמת ביותר וישנם אנשים אשר מחזיקים מכשיר רק למטרת קבלה והוצאה של שיחות טלפון.
 • המכשירים החדשים מציעים אפשרויות רבות של צילום, הקלטה, עריכה ועוד. אנשים אשר עושים שימוש נרחב במצלמה כדאי שיבחרו במכשיר בעל מפרט טכני שמכיל מצלמה איכותית מאוד. חשוב לבדוק את האיכות של שתי המצלמות במכשיר (הקדמית והאחורית).
 • המאפיינים העיקריים מבחינת צורת המכשיר חשובים לא פחות. ישנם טלפונים סלולריים שנפתחים בצורת צדפה וישנם כאלו שהמסך והמקשים מהווים חלק אחד. טלפון נפתח יהיה מוגן יותר ממפגעים פיזיים שונים ויטה להישרט פחות.
 • המסך עובר שינויים רבים בשנים האחרונות וכיום כמעט כל מכשיר שיוצא הוא בעל מסך מגע. עדיין ניתן למצוא מכשירים בעלי מסך רגיל ולהסתפק בהם.
 • גודל המקשים הוא שיקול חשוב וישנם משתמשים שיעדיפו מסך רחב הכולל מקשים גדולים וברורים שיקלו על החיוג.
 • אם אתם גולשים שעות רבות מחוץ לבית אז מומלץ לבחור במכשיר מדור מתקדם.

מחירים

נושא המחיר הוא חשוב מאוד, ישנו מגוון עצום של מכשירים וטווחי מחירים רבים. המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לאלפי שקלים. כמובן שיש גם את המשוגעים לדבר שישקיעו בטלפון מצופה ביהלומים, אך כאן כבר מדובר על הוצאה של מאות אלפי שקלים.

מומלץ להגדיר תקציב מראש ורק לאחר מכן לגשת לחנות ולהתחיל לחפש מכשיר שמתאים לנו. ניתן כיום לרכוש את המכשירים הסלולריים דרך חנויות אינטרנטיות או לגשת באופן פיזי לחנות בקניון. ההמלצה היא לראות את המכשיר בעיניים לפני שאתם רוכשים אותו, אלא אם כן יש לכם ידע רב בנושא ואתם מבינים בדיוק מה אתם צריכים.

מוזמנים לקרוא בפורטל הטכנולוגיה של ג’ירפה המציע סקירות על מוצרים לפני הרכישה.

 

 

 

 

 

לקוח סמוי לחנויות בגדים

איך יכול הלקוח הסמוי לעבוד בשבילך?

 

הלקוח הסמוי הוא חלק מתהליך ארגוני, שמטרתו ייעול ושיפור. ייעול ושיפור הן מטרותיהן המשותפות של כל עסק, על מגוון הווריאציות שלו. ייעול ושיפור הם גם חלק גדול מהאינטרס של הלקוחות.

כל עסק נזקק לתהליך זה, כדי להעריך את תפקודו של העסק תוך שימוש בלקוח סמוי.

הלקוח הסמוי לכאורה נתפס ע”י העובדים כלקוח רגיל, אך למעשה הוא מבצע מעין ביקור אשר נקבע ותוכנן מראש, כדי לבחון אפיונים שונים בעסק, בחנות הבגדים, בבוטיק ההלבשה היוקרתי, או ברשת הביגוד העממית, במסעדה, בבית הקפה, או אפילו בתחנת הדלק.

קיימים שני מודלים:

 

א.    מזמין השירות מעוניין לבדוק את העסק שלו,

ב.      עסק מבקש לאסוף מידע על מתחריו

במרבית המקרים, מנהליו של עסק בעל מספר סניפים, מבקשים לדעת מה מתרחש בסניף מסוים או יותר, ברשת שלהם. אך התיעוד וההתרשמות של המבקר עלולים להיות מושפעים סובייקטיבית, ועל כן   יש צורך בתיעוד מדיד ואובייקטיבי של חוויית הלקוח, לצורך בדיקת מגמות בסניפים השונים.

בניגוד לסקרים המספריים המוכרים, שיטת הלקוח הסמוי מפיקה  מדידה איכותית (Quality Measurement), המתמקדת בחוויית הלקוח, ומכאן גם במדידת השירות.

השירות מתאים למגוון רחב של עסקים, כגון:

ביגוד ואופנה, מזון מהיר, בתי קפה ומסעדות, תחנות דלק, חברות סלולר, מרכזי שירות ומכירות טלפוניים, ועוד.

 

הביקורת מתבצעת באמצעות מספר מודלים:

 

א.    לקוח סמוי פרונטלי – ביקורת המבוצעת על ידי סוקרים סמויים המתחזים ללקוחות ועוסקים בבדיקת שירות בנקודות המכירה. כאמור, הביקורת סמויה ובמהלכה נמדדת תחושת הלקוח ושביעות הרצון שלו מתהליכי העבודה והשירות כפי שהוגדרו על ידי הארגון. באמצעות הבקרה ניתן לזהות מגמות שונות על ציר הזמן ובמקביל לספק משוב מהיר ומיידי לעובדי הארגון אודות ההישגים שלהם.

ב.      בקרה טלפונית המתאימה למוקדי שירות טלפוניים מסוגים שונים.

ג.       ביקורת אקטיבית: הבקרים מבצעים את ההליך בתור לקוח רגיל, בין אם פרונטלית או טלפונית. נפוץ מאוד השימוש ברכישה בתוך הליך זה. למשל, הלקוח הסמוי מגיע לחנות הבגדים, מתעניין בפריטים מסוימים, ובמקביל מתרשם מהשירות, מזמינות הצוות, ומהיבטים נוספים שנקבעו מראש.

ד.      ביקורת פסיבית: הבקרים רק מתבוננים על תהליכים בבית העסק.

חברות המספקות שירותי לקוח סמוי, משתמשות במערכת ממוחשבת מבוססת אינטרנט, שבאמצעותה ניתן לקבל נתונים באופן מיידי לאחר ביצוע הביקורות, ולנתח אותם באופן בלתי תלוי.

בנוסף, הלקוח הסמוי יכול גם לבקר בחנות אחת או במדגם כלשהו של המתחרים שלך, בכדי לזהות את החוזקות והחולשות שלהם, ולעשות בכך שימוש לצורך בידול ושיפור המכירות שלך.

 

האופציות רבות, מנהל חכם ישתמש בכלי הזה לפני כל צעד עסקי משמעותי, ולעיתים גם באופן שגרתי.

למידע נוסף על שירותי מחקר ושיפור השירות, מוזמנים לגלוש באתר מידע שיווקי.

נעלי ריצה ומותגים

מכורים לחדר כושר? רוצים להגיע ליעדים שלכם בהקדם? ייתכן וגם אתם מחפשים נעלי ריצה ומותגים אחרים אשר יוכלו לעזור לכם לבצע את כל הסטים והתרגילים בחדר הכושר על הצד הטוב ביותר.
אז איך עושים את זה מבלי חשש לפציעות גוף? כל המידע בהמשך המאמר.

נעלי ריצה ומותגים

נעלי ריצה ומותגים מובילים לספורטאים

ספורטאים חובבים ומקצוענים תמיד מחפשים את הציוד הטוב ביותר והכלים הטובים ביותר באמצעותם יוכלו לבצע את האימונים שלהם בחדר הכושר ומחוצה לו על הצד הטוב ביותר. יש כאלו אשר יעדיפו להשתמש באבקות חלבון בזמן שאחרים יעדיפו להשקיע באביזרים אחרים כגון מד צעדים, מד דופק ולחץ דם, סטופר וכו’.

כמו כן, אין זה אומר שכאן נגמרים האביזרים והמותגים המובילים לספורטאים. כך למשל, רבים אינם מבינים עד כמה נעלי הספורט והריצה שלהם מהווים חלק נכבד ומשמעותי בעת שעת הכושר והפעילות הספורט אשר בה בה הם עסוקים. נעלי ברוקס הן מותג איכותי ויוקרתי עבור כל ספורטאי אשר רוצה לקחת את היכולות שלו מספר צעדים קדימה. כך למשל, כל מי שאוהב לרוץ והרבה, יבין עד כמה באמת נח וקל יותר לרוץ עם נעלי ריצה של חברת ברוקס, כמו גם נעלי ריצה מקצועיות אחרות אשר אותן תוכלו למצוא בחנות הספורט של קנו כאן.

אנו בטוחים כי לאחר שתנסו אותו, לא תרצו לעולם לחזור עוד לאחור. הסיבה לכך היא כמובן התחושה וההרגשה אשר תהיה לכם ברגע שתתחילו להשתמש בה וכף הרגל שלכם תשב בדיוק על הסוליה ובולם הזעזועים של הנעל יהיה חזק יותר ומקצועי יותר כך שתוכלו להרגיש כאילו כל צעד נוסף שלכם גורם לכם לרחף באוויר.

אין ספק כי מדובר בתחושה ייחודית אשר לא תוכלו להרגיש כמעט באף נעל ריצה וספורט אחרת אשר לעולם אינה תהיה באיכות זהה לזו של נעלי הריצה והמותגים המובילים ביותר לספורטאים. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל חנות האתר של קנו כאן, לראות ולנסות בעצמכם את נעלי הברוקס אשר בוודאי ובוודאי שיגרמו לכם להרגיש כמו המקצוענים הטובים ביותר. זאת ועוד, לראשונה גם אתם תוכלו להרגיש עד כמה יעיל ואפקטיבי הוא האימון שלכם.

אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו אל חנות הנעליים של קנו כאן ובחרו את נעל הריצה החדשה שלכם.

נעלי ברוקס מקצועיות

נעלי ברוקס מקצועיות לנשים

נעלי ברוקס מקצועיות הן לא סתם מותג. כל אישה אשר מעוניינת להתחיל לרוץ באופן מקצועי תרצה להשתמש בנעל ברוקס מקצועית אשר תוכל לספק עבורה שכבת הגנה מקצועית ובריאותית.

נעלי ברוקס מקצועיות לנשים

נעלי ברוקס מקצועיות לנשים

נעלי ברוקס מקצועיות לנשים

נעלי ברוקס כידוע, הן נעלי ספורט מקצועיות לנשים אשר מבטיחות מוצר איכותי, משופר ומקצועי המאפשר לכל אישה לרוץ כפי יכולתה, וכל זאת מבלי לפגוע חס וחלילה בבריאותה.

אם את אוהבת לצאת לריצה ממושכת מספר פעמים בשבוע, את קרוב לוודאי מבינה את ההשלכות של שרירים תפוסים, גב כואב, כאבים בברכיים וברגליים ואף יבלות ברגליים. אם כל זה מדבר אלייך, את ככל הנראה עושה שימוש בנעל ספורט ישנה או בנעלי ריצה שעבר זמנם והגיע הזמן להחליפם.

הבחירה הטובה ביותר שתוכלי לעשות היא לבחור בנעל ברוקס איכותית ומקצועית אשר שייכת למותג גדול ומקצועי המספק שכבת הגנה טובה יותר לנעל שלך. ריצה מקצועית ואינטנסיבית במהלך השבוע היא ללא ספק, פעילות כושר אשר יכולה לתרום לך רבות, אך ללא הציוד המתאים עשויה גם לפגוע בגוף. לכן, יש לשקול רכישת נעלי ריצה מקצועיות אשר יוכלו לשמור באמת לשמור עלייך לאורך זמן.

קנו כאן מאפשרת לך לבחור מתוך מגוון רחב של נעלי ריצה מקצועיות ומותגים אשר יכולים לשנות את כללי המשחק עבורך בכל הנוגע לדרך בה התרגלת לעשות כושר. אם תמיד רצית לצאת לריצת מרתון או לעסוק בכושר באופן מקצועי ויומיומי, עלייך בראש ובראשונה להשתמש בכל הכלים המקצועיים העומדים לרשותך אשר יכולים לאפשר לגוף שלך להגיע עד קצה גבול היכולת שלו. אנו מאמינים כי לאחר שתתחילי להשתמש בנעל ברוקס מקצועית, לא תוכלי לעולם לשוב אחורה בזמן ולעבור לשימוש בנעל ספורט רגילה בעת שעת הכושר והרוטינה היומיומית שלך.

נעל ברוקס או נעל ריצה רגילה?

נעלי ברוקס הן מותג ללא ספק, ואם הן מתאימות לך, אנו בטוחים כי לא תתאכזבי מהתוצאות אליהם תוכלי להגיע לאחר שתרכשי אותן. יחד עם זאת, יש לנו אפשרויות נוסף בכל הנוגע לנעלי ריצה ואנו בטוחים כי בהתאם לסוג הנעל, מידותיה ומטרותיה, תוכלי למצוא גם דגמים נוספים ומותגים אחרים אשר יוכלו לספק עבורך יכולות ביצועיות גבוהות, וכל זאת בהתאם לסוג הפעילות שאת עושה והצורך בנעל מקצועית לעומת כל נעל ספורט וכושר אחרת אשר תוכלי למצוא בכל רכש קמעונאית אחרת אשר מוכרת נעלי ספורט ליום יום.

לפרטים נוספים על נעלי ברוקס מקצועיות לנשים את מוזמנת לבקר באתר שלנו.

נעלי ברוקס לנשים

נעלי ברוקס לנשים

בדומה לגברים, גם הנשים אוהבות לעסוק בפעילות גופנית. ניתן לראות נשים רצות לאורך חוף הים, ולהיתקל באחת או שתיים תוך כדי ריצה בעיר או תוך כדי האימונים בחדר הכושר.
כושר טוב מתחיל בבחירת הנעליים המתאימות. נעלי ברוקס לנשים הן מבין הנעליים החזקות והמתאימות ביותר הקיימות בשוק.
בדגמים השונים מתאימים לא רק לריצה ספונטנית במתחם הספורט השכונתי, אלא גם ביציאה למסעות הכוללים מסלולי מים וטיפוס הרים.

נעלי ברוקס לנשים

נעלי ברוקס לנשים – תמונת אילוסטרציה

נעלי ברוקס לנשים – דגמים שכדאי להכיר

אלה כמה מבין סוגי הדגמים הנפוצים יותר שכדאי להכיר:

 • Adrenaline GTS 17  – נעליים מדגם זה מתאפיינות ברכות ויכולות להתאים את עצמן לכף רגלה הייחודית של האישה.
  כמו כן, הנעליים כוללות בולם זעזועים משוכלל אשר יכול להתאים לעוצמות הפגיעה המשתנות שאליהן נחשפת הרגל.
 • Caledra – נעליים מדגם זה מעניקות יציבות למשתמשות בהן, ולכן הן מתאימות לנשים מלאות הזקוקות לייצוב ואחיזה נוחה במהלך ביצוע פעילות גופנית,
  וכן לטיולי שטח שבהם יש שבילים ומסלולים קשים ומתוחכמים.
 • Cascadia 11 – הנעליים מתאימות לנשים אשר אוהבות לעסוק בפעילויות אתגריות בארץ ובחו”ל.
  נעליים חזקות ועמידות אלה מתאימות לפעילויות אינטנסיביות בשטח הפתוח. הנעליים מגיעות עם סוליות חזקות ובולם זעזועים ומעניקות לכף הרגל הרגישה את ההגנה הדרושה לה.
 • Ghost 11 – נעליים חזקות שגם נראות טוב. לנעליים מערכת הגנה המגוננת על כף הרגל,
  ולכן הן מתאימות לפעילויות ספורטיביות אינטנסיביות ומונעות את כאבי הרגליים בסוף היום.

בחירת הנעליים הנכונות לנשים

כל אישה רוצה להיראות במיטבה גם כאשר היא עוסקת בפעילות גופנית אינטנסיבית. לפיכך,
נעלי ברוקס לנשים אינן כוללות רק את המאפיינים הטובים המאפיינים כל נעל איכותית,
אלא גם מראה טוב. דגמים שונים של נעלי ברוקס מופיעים בצבעים שונים ואף במגוון רחב של צורות.
כל אישה יכולה לבחור את מרקם הצבעים המתאים לבגדי הספורט שלה ולוודא כי גזרת הנעליים קולעת לטעמה האישי.

להיות בחברה טובה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת נעליים הוא החברה שממנה קונים אותן.
נעלי ברוקס – קנו כאן היא החברה המספקת עבור כל אישה את הייעוץ המתאים לה ודואגת כי בסיום הקנייה תצא האישה עם נעלי חלומותיה.
ניתן לשוטט באתר האינטרנט ולבחור את הנעליים המתאימות ביותר.

כמו כן, כאשר בוחרים נעליים, חשוב למדוד אותן ולבדוק אם הן מתאימות לצורך ביצוע פעילות גופנית לטווח ארוך.
אינכן רוצות לצאת לטיול מסביב לעולם ולגלות כבר ביום השני למסע כי הנעליים אינן מתאימות לכן.
משום כך, חשוב לבדוק את הנעליים בשטח לפני תכנון מסע ארוך.

ביקורת וחוות דעת נעלי סקוני Saucony Freedom ISO

“וואוו, כל העניין של הנעל הזאת זה פשוט כיף, גמישות ונוחות!”
כך אמר אחד הבודקים שלנו לאחר ריצת ה-10 ק”מ הראשונה שלו בזוג נעלי ה- ISO Saucony Freedom החדשות של סקוני , ויש סיבה טובה לכך.
בשנים האחרונות כבר הומצאו מחדש תרכובות ריפוד סוליה פנימית, וכתוצאה מכך, נעלי הריצה משתפרות מבחינת צורת הבנייה והדינמיות שלהן. במילים אחרות, מעצבי הנעליים מצאו חומרים טובים יותר להשתמש בהם לריפוד הסוליה הפנימית במקום EVA ( אתילן ויניל אצטט) קצף אשר שלט בתעשייה במשך 40 השנים האחרונות. סקוני מקבלת המון ביקורת טובה עבור תרכובת הסוליה הפנימית החדשה שלה. מההתנסויות שלנו בבדיקת נעלי ה-ISO Freedom, ברור כי Freedom מציעות כמות גבוה של השבת אנרגיה והיענות ברכות וריפוד אמין. סקוני הציבה קטעי ריפוד Everun בכמה מנעלי האביב שלה לשנת 2016, אבל נעלי ה ISO Freedom החדשות הם הנעליים הראשונות עם סוליה פנימית אשר בנויים על טהרת Everun וההזדמנות הראשונה באמת להרגיש כיצד הם מתפקדות. הנעליים נכנסות לחנויות ב1 לדצמבר, אולם לבודקים שלנו יצא להתאהב בהם המהלך החודשיים האחרונים.

כמו כל חומר בתוך נעל, זה פחות נוגע למאפיינים הספציפיים עצמם ויותר לגבי החוויה של הנעל בזמן תנועה. השילוב של הסוליה הפנימית Everun עוד שכבה דקה שמונחת על גבי לוח סטרובל תחת מיטת הרגל-יחד בנוסף להרגשת ההדיקות והביטחון, למרות כל אלה בקושי יש תחושה של הרשת המהונדסת העליונה הקלה אשר כמעט מותאמת אישית לרגל מספקת למי שלובש את הנעל חוויה מענגת. עם מאזן בוהן עקב באורך 4 מ”מ וכמות צנועה של קצף וגומי תחת כף הרגל( 19mm בעקב, 15mm ב קדמת כף הרגל) החופשיות מורגשת קרוב לקרקע אבל לא באופן מינימליסטי.
Everun הם בערך באחוז 1 קשות יותר מקצף הסוליה הפנימית של האדידס בוסט וההבדל בא לידי ביטוי בצעדים הראשונים. זו לא בדיחה נגד הבוסט, אבל הצהרה מכריעה בנוגע לסקוני החדשות.הסוליה הפנימית Everun היא לא בלתי יציבה או רעועה. גם אין קפיציות מטורפת ברגע שלאחר רקיעת הרגל ושום דבר לא מפריע לתנועה הטבעית של כף הרגל שלך, אלא זה נגמר במעבר רך חלק-ומתגלגל אל קדמת כף הרגל. משם, עיצוב אצבעות הנעל האביבי וההתנהגות האנרגטית של Everun אשר משחררת מיקרו פרץ של אנרגיה מפותלת המפעילה את הרגל בתחילת הצעד הבא. השורה התחתונה היא כי זה פשוט מרגיש חלק וחי יותר מרוב הנעליים.

נעלי ה- ISO חופש לא בדיוק קלות כמו מודל קינוורה הפופולרי של סקוני (לנעלי הקינוורה 7 של שנת 2016 גם יש מקצף Everun במקומות מסוימים), אשר נמצאים קצת קרוב יותר אל הקרקע וזה בהחלט יותר אנרגטי בצורה אינהרטית-וזה אומר הרבה. מכל הסיבות הללו, ה- ISO חופש היא נעל נהדרת אשר עושה הכל , אחד הבודקים מצא אותם ראויות לריצות ארוכות, ריצות התאוששות, ריצות טמפו, חזרות מייל וכל דבר אולי למעט מרווחים קצרים ומהירים. כמה בודקים אמרו שהם בהחלט אשתמשו בנעל בחצי מרתון הבא שלהם, בעוד שאחרים אמרו שהיא הייתה הנעל שהם נעלו לביצוע ריצות ארוכות.

 

מותגי הנעלים המובילים ב-2017

מהם מותגי הנעלים המובילים בישראל ולמה כדאי לכם לרכוש אותן דווקא עכשיו? מותגי הנעליים הטובים ביותר שיעזרו לכם להגיע רחוק יותר וגם יישמרו על בריאותכם.

מותגי הנעלים המובילים

מותגי הנעלים המובילים ב-2017 כבר כאן

מתי בפעם האחרונה קניתם נעלי ריצה? כל מי שרגיל לשגרה הקבועה הכוללת פעילות כושר ספורטיבית במהלך השבוע, מבין כי נעלי ברוקס וריצה מקצועיות ישפרו באופן מפתיע את אופן האימון בחדר הכושר או מחוץ לבית. בכדי שגם אתם תוכלו להמשיך ולהתמיד ולקבל את התוצאות הטובות ביותר מבלי לסבול מכאבים של אחרי סוף האימון, עליכם לוודא כי אתם משתמשים אך ורק בציוד הספורט הטוב ביותר והמקצועי ביותר. בכל הנוגע לריצה וספורט, נעלי הריצה המקצועיות ביותר שתוכלו לרכוש נמצאים כאן בקנו כאן נעלי ריצה של ברוקס.

לא בכל יום קונים זוג נעליים חדשות. אך בשונה מכל נעל אחרת, נעלי הריצה המקצועיות חשובות ביותר עבור כל מי שיוצא להתאמן ומרבה לעסוק בספורט, בין אם מדובר בתחביב ובין אם כמקצוע. בקרוב גם אתם תוכלו להרגיש בשינוי. כל מי שהתחיל להשתמש לראשונה בנעלי ברוקס מקצועיות הבחין בשינוי באופן מידי. לא רק שהנעליים יושבות הרבה יותר טוב על כף הרגל שלכם הן גם מאפשרות לכם להוציא את המקסימום מזמן האימון שלכם. מלבד זאת, וודאי תשמחו לדעת כי הן גם כוללות שכבת הגנה נוספת לרגליים שלכם ובכך גם מונעת כאבים בכל הגוף אשר נגרמים מדי פעם בסוף כל אימון.

קנו כאן נעלי ריצה וברוקס מקצועיות היא חנות מקוונת אונליין אשר תוכל לאפשר לכם לרכוש בקלות ובמהירות נעלי ריצה ומותגים מובילים אשר אותם תוכלו להוריד מהמדפים ולהתחיל להשתמש בהם באופן מידי. לאחר שתתחילו להשתמש בהם לא תרצו לחזור לאחור, וזאת משום שלא ניתן להשוות בין אופן השימוש בנעל ספורט רגילה לבין נעל ריצה מקצועית של ברוקס.

לכן, אם באמת בא לכם לרכוש נעל ריצה חדשה בעיצוב חדשני ובסטייל וגם להוציא ממנה את הטוב ביותר בזמן האימון ומבלי לפגוע בבריאותכם, אין ספק כי נעל הריצה המקצועית של ברוקס היא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות עבורכם.

נעלי הריצה שייקחו אתכם רחוק יותר

מהן נעלי הריצה שייקחו אתכם רחוק יותר וגם ישמור על בריאותכם לאורך זמן? אם אתם מרבים לעסוק בספורט ומקפידים לעשות פעילות אקטיבית אינטנסיבית לפחות מספר פעמים שבוע,
כדאי שתתחילו לוודא שאתם עושים הכל כשורה מבלי לפגוע בעצמכם. נעלי ריצה מקצועיות יוכלו לקחת אתכם רחוק יותר ולהוציא ממכם את המקסימום בשעת האימון וגם להפוך אתכם למכונות ספורט משומנות היטב.

נעלי הריצה שייקחו אתכם רחוק יותר

נעלי הריצה שייקחו אתכם רחוק יותר מתמיד

נעלי ריצה מקצועיות הן ללא כל ספק אחד הדברים שכל ספורטאי חובבן ומתקדם חייבים שיהיו עליהם בזמן פעילות כושר.
לכן, אם מרבים לצאת מחוץ לבית לריצה של כשעה עד שעתיים ויותר, עליכם לוודא כי אתם משתמשים אך ורק בנעלים מקצועיות ועמידות אשר יוכלו גם לשמור עליכם לאורך זמן וגם להוציא מכם את המקסימום.

כל מי שמתאמן וודאי יודע כי בזמן האימון וגם לאחר שהסתיים, במקרים רבים אתם יכולים לחוות כאבים בשרירים בגוף, שרירים תפוסים, כאבים ברגליים ובברכיים, גב עליון ותחתון וכו’.

בכדי שתוכלו למזער את הכאבים בגוף, נמליץ לכם לוודא כי אתם משתמשים בנעליים מקצועיות אשר אותם תוכלו לשמור בארונית הנעליים שלכם למשך שנים רבות מבלי שישחקו או ישכחו.
עכשיו הכל תלוי בכם. אם תרצו בכך תוכלו גם אתם ממש בשבועות הקרובים להתחיל לקבל תוצאות טובות יותר מהאימון שלכם מבלי שתצטרכו להרגיש בכאבים מיותרים אשר אתם נוהגים להרגיש בסוף כל אימון.

קנו כאן היא חנות נעליים מקוונת ואביזרי אופנה אשר אותם תוכלו לרכוש אונליין דרך האתר מבלי לצאת מהבית. כאשר מדובר במותגי נעליים, אין ספק כי מלבד העיצוב המרהיב והמקורי, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הנעל הבאה שתיקח אתכם למרחקים, הוא איכות הסוליה והנעל עצמה. לאחר שתתחילו להשתמש בה תוכלו להרגיש בהבדל כבר בריצה הראשונה שלכם. שכן אופן השימוש בנעל ריצה מקצועית שונה תחליטו מכל נעל אחרת. אם כך, כל שנותר לכם לעשות עכשיו זה להיכנס אל חנות הנעליים קנו כאן ולבחור את זוג הנעליים הבאות בהן תרצו להתחיל להשתמש כבר באימון הבא.

איך לבחור נעלי ספורט מקצועיות ועמידות

איך לבחור נעלי ספורט מקצועיות ועמידות שישמרו עלינו לאורך זמן? אם אתם נוהגים לעשות ספורט לפחות כמה פעמים בשבוע,
ייתכן ותרצו לדעת איך בוחרים נעלי ספורט וריצה מקצועיות כך שגם יוכלו לשמור על בריאותכם וגם יוכלו לעזור לכם להגיע הכי רחוק שרק תרצו בזמן האימון.

איך לבחור נעלי ספורט מקצועיות ועמידות

איך לבחור נעלי ספורט מקצועיות ועמידות ובריאותיות

מדי שנה אתם פותחים את הארון ומגלים כי עליכם להיפתר מכל הבגדים הישנים ושאר פרטי ההלבשה וההנעלה. כעת וודאי כבר הבנתם שעליכם להחליף את נעלי הספורט החדשים שלכם. אך מה עושים אם לא מכירים חנויות נעליים מקצועיות ומותגים של נעלי ספורט ליום יום, לשעת פעילות ספורטיבית או אימון כושר אינטנסיבי?

כך תבחרו היום נעלי ספורט מתוך הקולקציה החדשה של נעלי הספורט והמותגים אשר אותם תוכלו למצוא באתר הבית של חנות האופנה, הביגוד וההלבשה – קנו כאן. מכיוון שמגיע לכם הטוב ביותר, כדאי מאוד שתסתכלו היטב על קולקציית הנעליים החדשה בחנות. עכשיו יש לכם הזדמנות לרכוש נעלי ספורט במבצע לזמן מוגבל בלבד. (מהרו לפני שייגמר המלאי או תוקף המבצע, המוקדם מביניהם).

לא בכל יום קונים נעליים, אך נעלי ספורט הן חובה עבור כל אחד לשימוש יומיומי ולכל מטרה אחרת. לכן, אין זה משנה מהי המטרה שלכם, אנו ממליצים לכם בכל מקרה לבחור בנעל ספורט מקצועית אשר תתאים לכם גם לשגרה היומיומית וגם עבור כל פעילות ספורט אחרת אשר תבחרו. עכשיו זה הזמן הכי טוב עבורכם לרכוש נעלי ספורט חדשות אשר יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן כך שלא תצטרכו להחליפן מדי שנה. אם כך, לאחר שתיכנסו לאתר הבית של קנו כאן, תוכלו למצוא שם קולקציה גדולה של נעלי ספורט בעיצובים שונים וסגנונות ייחודיים אשר יוכלו להתאים בדיוק לכם.

אל תשכחו כי מלבד הסטייל והנוחות, יש גם להתייחס לפקטור הבריאותי אשר גם לכך דאגו מותגי הנעליים ובמיוחד נעלי ספורט לשגרה היומיומית. זאת ועוד תוכלו למצוא בחנות האפנה והמותגים של קנו כאן. אתם מוזמנים לעיין בקולקציה החדשה של נעלי הספורט באתר אונליין ולבחור את הנעל החדשה אשר תוכל להתאים בדיוק עבורכם.

קולקציית מעילי קולומביה של קנו כאן

קולקציית מעילי קולומביה של קנו כאן החדשה כבר כאן. הכינו את עצמכם לקראת החורף הקרוב, ורכשו את המעילים החדשים מהאתר.
כל המותגים הכי חמים והמעילים שיחממו אתכם לאורך כל תקופת החורף.
היכנסו עכשיו וצפו בקטלוג המעילים הטובים ביותר בחנות האתר. פרטים נוספים תוכלו למצוא בהמשך הכתבה.

קולקציית מעילי קולומביה של קנו כאן

קולקציית מעילי קולומביה של קנו כאן באתר

דווקא עכשיו לקראת סוף העונה, ניתן לבחור את המעילים הטובים ביותר לקראת עונת החורף הקרבה ובאה עלינו. אם כך, כל שעליכם לעשות זה להתחיל לחפש דילים, מבצעים והנחות לזמן מוגבל במחירי חיסול אשר תוכלו לרכוש כבר עכשיו לפני שהגשם הראשון יגיע. כל המעילים הטובים והחמימים ביותר לקראת החורף הם כל מה שתצטרכו על מנת להרגיש שעשיתם את הבחירה הטובה, שכן מדובר במבחר רב של מעילי קולומביה ומותגים אפנתיים נוספים אשר גם נראים טוב וגם איכותיים מעל לכל ספק.

אם עדיין לא שדרגתם את ארון הבגדים שלכם, אין זמן טוב יותר מעכשיו. רגע לפני שאנו נכנסים לעונת החורף, רצוי שתעשו קצת סדר בכל הבלגן, תארגנו מחדש את ארון הבגדים שלכם ותעשו מקום עבור המעילים החדשים. הגיע הזמן שתתחילו לדבר בצבעים ואיכות ללא פשרות. אם כך, זאת ועוד תוכלו למצוא בחנות המותגים של קנו כאן, מעילים לחורף במחיר חסר תקדים לזמן מוגבל בלבד. כל המותגים וכל המעילים זמינים עכשיו בחנות האתר גם לנשים וגם לגברים. כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס אל החנות המקוונת אונליין של קנו כאן ולבחור את המעיל המתאים לכם ביותר מתוך מגוון המעילים היוקרתיים ביותר בחנות.

אם בכל זאת חיפשתם מבצע על מעילי קולומביה, ייתכן ואם תזדרזו אולי תוכלו לרכוש אותו בהנחה. בכל מקרה אחר, תוכלו לבקר באתר ולהתחיל לסמן לעצמכם את המוצרים שהכי אהבתם כך שבפעם הבאה תוכלו לרכוש אותם במהרה ובמחיר משתלם לכל כיס. אז רגע אחד לפני שאנחנו נכנסים אל תקופת החורף, הגיע הזמן שתשדרגו את ארון הבגדים שלכם ותכניסו אליו גם מעילים לחורף של קולומביה, המעילים והמותגים הטובים ביותר עבור כל אחד.